Prindi see leht

Kuidas tulla

Asume Võrtsjärve idakaldal Limnoloogiakeskuse vahetus naabruses Tartumaal Elva vallas.

Meie juurde saab nii:

Tartust (50km): Sõida Valga poole linnast välja. Elva ümbersõidul Waide motelli juures keera paremale, Rannu poole. Rannust läbi sõitnud (alla 1 km) keera T-ristmikul paremale ja sõida 1 km, siis näitab hulga viitasid vasemale, sh Järvemuuseum, Limnoloogiakeskus, Vehendi motell jt. Keera vasemale ja sõida seda teed ca 6 km ja metsa vahel ole tähelepanelik - VASAKUL POOL TEED ON METSA VAHEL SILT, MIS NÄITAB PAREMALE - LIMNOLOOGIA 1. Sealt keera paremale ja sõida 1km, auto jäta parklasse. Klaasgaleriist pääseb sisse.

Tartust võid sõita ka Viljandi poole. Sanglas keera vasemale, Rannu poole. Sealt vaja sõita ca 10 km, siis näitab hulga viitasid paremale, sh Järvemuuseum, Limnoloogiakeskus, Vehendi motell jt. keera paremale ja sõida seda teed ca 6 km ja metsa vahel ole tähelepanelik - VASAKUL POOL TEED ON METSA VAHEL SILT, MIS NÄITAB PAREMALE - LIMNOLOOGIA 1. Sealt keera paremale ja sõida 1 km, auto jäta parklasse. Klaasgaleriist pääseb sisse.

Tallinnast (220 km), Viljandist (60 km): Sõida Viljandisse ja sealt edasi Tartu poole. 7 km peale Jõesuu silda üle Suur-Emajõe (Sanglas) tuleb keerata paremale, Rannu poole. Sealt vaja sõita ca 10 km, siis näitab hulga viitasid paremale, sh Järvemuuseum, Limnoloogiakeskus, Vehendi motell jt. Keera paremale ja sõida seda teed ca 6 km ja metsa vahel ole tähelepanelik - VASAKUL POOL TEED ON METSA VAHEL SILT, MIS NÄITAB PAREMALE - LIMNOLOOGIA 1. Sealt keera paremale ja sõida 1 km, auto jäta parklasse. Klaasgaleriist pääseb sisse.


Pärnust (150km): Sõida Tõrva kaudu Pikasilda ja sealt Rõngu poole. 14,5 km Pikasilla teeristist (enne Rõngut ca 1,5 km) näitab viit vasemale, Sangla ja Järvemuuseumi poole, keera sealt vasemale. 4,5 km pärast Valgutas keera jälle vasakule (teeviit Vehendi Motell). Sõida 5 km (enamus sirge tee), enne teekurvi keera paremale (teeviit Vehendi Motell). Sõida 3 km ja ole tähelepanelik - PAREMAL POOL TEED ON METSA VAHEL SILT, MIS NÄITAB VASEMALE - LIMNOLOOGIA 1. Sealt keera vasemale ja sõida 1km, auto jäta parklasse. Klaasgaleriist pääseb sisse.
Võib tulla ka üle Viljandi, teekond vaid mõned kilomeetrid pikem.


Valgast (60km): Sõida Tartu poole. Rõngus keera vasakule, Viljandi suunas. Sõida ca 1,5 km, keera paremale, Sangla ja Järvemuuseumi poole. 4,5 km pärast Valgutas keera vasakule (teeviit Vehendi Motell). Sõida 5 km (enamus sirge tee), enne teekurvi keera paremale (teeviit Vehendi Motell). Sõida 3 km ja ole tähelepanelik - PAREMAL POOL TEED ON METSA VAHEL SILT, MIS NÄITAB VASEMALE - LIMNOLOOGIA 1. Sealt keera vasemale ja sõida 1km, auto jäta parklasse. Klaasgaleriist pääseb sisse.