Prindi see leht

Piletipood

Piletipood

Võta hetk, seisata ja mõtle. Lase lumehelbel ninale langeda ning meenuta möödunut. Aasta 2020 on olnud tõenäoliselt aeg, mida keegi ei unusta. Aeg, mis on olnud raske nii mitmeski mõttes… samas, on see pakkunud inimestele võimaluse vaadata oma elu hoopis teisest perspektiivist ning hinnata midagi sootuks teistsugust, kui asjad.

Saabumas on jõulud ja aastavahetus. Mis oleks, kui kingiks sel aastal elamusi? Võimalusi tulla ja olla - koos perega või üksi… Teha ringkäik tõenäoliselt Lõuna-Eesti kõige ilusama asupaigaga muuseumis ja ammutada teadmisi vee-elustiku eripäradest? Uudistada akvaariumites elavaid, nii kohalikke kui ka eksootilisi, kalu? Jalutada maalilise Võrtsjärve kaldal? Või minna hoopis navigatsiooniperioodil parvega veele ja kuulata kapteni pajatusi? 

Järvemuuseum Akva:rium pakub Sulle aastalõpuhindadega kinkekaarte. Kaarte saab osta muuseumist kohapealt, tasuda ülekandega või veebilingi kaudu. Kinkekaart saabub sinu meiliaadressile pärast makse laekumist (kahe tööpäeva jooksul). Kaardid kehtivad kuni 31.12.2021.

 

Ilusaid pühi ja rahulikku uut aastat! 

 

Teie

Järvemuuseumi pere

 

 

Ülekandega ostu korral:

Saaja: Eesti Maaülikool

Arveldusarve: EE941010102000314008 (SEB Pank)

Selgitus: Jõulukampaania, + soovitud teenus (nt 2 üksikpiletit, perepilet, elamuspakett I vms.)

 

Vali endale meelepärane kinkekaart:
5.00
15.00
30.00
25.00
85.00
40.00
125.00
Hinnad on aastalõpusoodustusega.
Ees- ja perekonnanimi*
E-mail*
Telefon*
Kokku: